Valmistumine kooliks - kuidas sisustada lastetuba?

Kategooria Common mööbliäri
  • Vaatamisi: 3845

Iga kooliaasta toob endaga kaasa suuri väljaminekuid. Eriti juhul, kui laps läheb esimesse klassi. Tundub, et vaja läheb kõike – pliiatsitest kuni mööblini välja. Selleks, et võimalikult hästi raha planerida, oleks mõistlik koostada eelarve ning nimekiri vajaminevatest esemetest.
Kuigi vihikud, pliiatsid ja koolikott nii kulukad ei ole, siis võib koduse õppekoha loomine rohkem finantsi vajada. Lapsele on vaja korraliku lauda ja töötooli ning valgustit, et kodus mugavalt õppida saaks.

Väljaminekute kuhjumist aitab vältida nende hajutamine, jaotades suuremad ostud pikema perioodi peale. Selleks pakume võimalust osta mööbel Common Järelmaksuga ning maksma hakkad alles kolme kuu pärast. Tutvu tingimustega SIIN.

Mida silmas pidada hea õppimiskekskkonna loomisel? 

Koolieas lapsele on vajalik korralik kirjutuslaud, kus igapäevaseid õppetoiminguid rahulikult ja segamata teostada. Kirjutuslauda valides tuleks kõige enam tähelepanu pöörata selle ergonoomilisusele. Õige rühi hoidmine on nooruki kasvavale organismile väga oluline ning sellele tähelepanu mitte pööramine võib kaasa tuua negatiivseid tagajärgi, millega tuleb hiljem tegeleda aastaid või koguni terve elu.

 KETTLER1

Reguleeritavad KETTLER kirjutuslauad õpetavad juba varasest east alates sirgelt istuma. Tegemist on koos lapsega kasvava kirjutuslauaga, millest on võimalik luua sobiv töökoht eelkoolieast kuni lõpuklassini välja. Kallutatav lauaplaat võimaldab valida mugava kaldenurga kirjutamiseks, lugemiseks ja joonistamiseks.

 1108967515 w640 h640 tumba kettler sit on 1425548462

Laua lähedal võiks olla sahtliboks või kapp, kust igapäevaselt vajaminevad pliiatsid ja vihikuid kergesti kättesaadavad on. Sellekski on KETTLER tootesarjas saadaval mahukad ratastel sahtliboksid, mida saab vajadusel ka täiendava istumiskohana kasutada. 

Õppekoht võiks asetseda akna all või võimalikult valges nurgas, et loomulik valgus sinna paistaks. Pimedaid sügis- ja talveõhtuid silmas pidades, tuleks lauale paigutada ka valgusti.

valgusti

Tiross 1807 puutetundlik laualamp on energiasäästlik ning selle valgus on suunatav. Kuplit katab hajuti, mis kaitseb silmi ereduse eest.

Sooritades ostu Common Mööbliäri e-poest perioodil 01.08-30.09.2018 vähemalt 300 € eest, saad Tiross 1807 valgusti  TASUTA kingituseks.

NB! Kingitusi on piiratud arv. Pakkumine kehtib kuni Tiross 1807 valgusteid laos jätkub.

Kõige olulisemaks elemendiks õppekeskkonna juures on mugav toetav töötool. Lapse tervist ja rühti silmas pidades võiks talle muretseda ratastel tooli, mille istumiskõrgus on reguleeritav.

 toolid

KOOLIERI 2018 pakkumisest leiad hea valiku reguleeritava kõrgusega kontoritoole, mis on uue õppeaasta alguse puhul eriti soodsate hindadega. 

 

Lastetoas on olulisel kohal ka voodi, kus end pikast päevast välja puhata. 

 narivoodi

Selleks oleme oma tootevalikusse toonud kvaliteetse männipuidust narivoodikomplekti Tami, millel on mahukas voodisahtel asjade hoiustamiseks. Komplekti kuulub kaks poroloonmadratsit, mille katted on eemaldatavad. Voodikomplekti saab hiljem kasutada ka eraldi vooditena. Tami voodite värvivalik pakub erinevaid võimalusi põhitooni ja lisaviimistluse valimisel. Saadaval on neli põhitooni: valge, tamm, mänd ja grafiithall ning kuus lisaviimistlust: roosa, roheline, sinine, lilla, grafiit ja valge. Nii leiad kerge vaevaga sobiva voodi, mis terve toa sisustusega hästi kokku sobib. 

Selleks, et mööbli valimine lihtsam oleks, oleme koostanud veebikataloogi, millest leiad kõige paremad kooliks valmistumise pakkumised. Lehitse kataloogi SIIN.  

Leidsid mujalt soodsamalt? Tutvu ka meie Hinnagarantii tingimustega.

 

Viimati muudetud: R 24 Aug 2018